Реєстрація    Увійти
Авторизація

У Львові викрили мережу порностудій

У Львові викрили мережу порностудій

Поліція у Львові викрила мережу порностудій, в яких знімалися студенти.

"У Львові правоохоронці припинили діяльність мережі порностудій. Троє її організаторів затримані. Їм загрожує до семи років позбавлення волі", —йдеться в повідомленні на сайті львівських правоохоронців.

Працівникам правоохоронних органів вдалося встановити особи зловмисників, причетних до організації злочинного бізнесу. Ними виявилися четверо місцевих жителів віком від 22 до 24 років.

У ході обшуків, які відбувалися одночасно за шести адресами, було вилучено комп’ютерну техніку, веб-камери, мобільні телефони, еротичні гардероби, готівкові кошти і банківські картки.

Між організаторами мережі були чітко розподілені функції.

Один займався організаційними, господарськими та фінансовими питаннями, адмініструванням діяльності студій. Другий — підбирав персонал, консультував дівчат, вів бухгалтерський облік. Ще двоє стежили за справністю обладнання, підшукували кадри в соціальних мережах, вчили розміщувати відеоматеріали на спеціальних сайтах в Інтернеті.

У двох "офісах" співробітники поліції виявили шістьох дівчат, студенток місцевих університетів, які в якості веб-моделей безпосередньо займалися розповсюдженням продукції порнографічного характеру.

Наразі троє організаторів затримані в порядку ст. 208 КПК України. Відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

Затриманим загрожує позбавлення волі від трьох до семи років, а також позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до трьох років.

У Львові викрили мережу порностудій[/center]
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[