Реєстрація    Увійти
Авторизація

На Львівщині буде вироблятися натуральна чорна ікра

На Львівщині буде вироблятися натуральна чорна ікра

У Пустомитівському районі на Львівщині вже за кілька років почнуть видобувати чорну ікру, яка є дуже вартісним задоволенням навіть для рибних підприємств.

18 жовтня у межах Гастротуру Львівщиною, який організувало управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації, учасники туру відвідали у Пустомитах агрокластер «ГорбоГори» та рибне господарство «Карпатський Водограй».

В.о. генерального директора рибного господарства Олег Габуда зазначив, що в Україні всього є два таких господарства, які підтримують дикий вид риб, серед них і їхнє.

Як розповів Олег Габуда, господарство є селекційним, і вирощують тут в основному коропа, білого амура та карася.

“Другий рік займаємось вирощуванням судака та стерляді, проте за чотири року плануємо добувати тут чорну ікру зі стерляді”, – анонсував Олег Габуда та наголосив, що, можливо, в Україні та на навіть на Львівщині дехто займається видобуванням чорної ікри, але сертифіковано та з усіма дозволами наразі це робить лише підприємство на Київщині.

Також директор рибного господарства розповів, що для годівлі риби тут використовують лише зерновими культурами, без додавання будь-яких домішок. Їжу для риб виготовляють самі.

До слова, 19 квітня, у межах Міжнародного форуму «АГРОПОРТ Захід Львів-2018» відкритою премією AGROPORT AWARD урочисто відзначили прогресивні підприємства області.

У номінації «За плідну працю та вагомий внесок у розвиток аграрної галузі» відзначили ТзОВ “Карпатський водограй” Пустомитівський район.
На Львівщині буде вироблятися натуральна чорна ікра

На Львівщині буде вироблятися натуральна чорна ікра
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Рахат-лукум за 15 минут
Дата: 02.04.2020 11:01


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[