Реєстрація    Увійти
Авторизація

У Львові пошкодили історичну будівлю

У Львові пошкодили історичну будівлю

У будівлі на вул. Словацького, 1, приміщенні Головпоштамту, проведені вандального роботи

Про це повідомила начальник міського управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко.

Там вирізали сталеву решітку і облаштували кіоск. Управління з'ясовує, хто дозволив і провів ці роботи. На наступний вівторок протокол по цій справі буде розглянуто на засіданні адміністративної комісії, створеної при виконавчому комітеті ЛМР.

У Львові пошкодили історичну будівлю

На вул. Словацького, 1, де знаходиться Головпоштамт, проведено вандального роботи: в сталевий решітці вирізане віконце і там зроблено кіоск. Ці роботи проведені самовільно. Також, незрозуміла законність існування там кіоску, адже дозволу на оренду ніхто не давав.

На жаль, з учорашнього нам поки не вдалося зв'язатися з підприємцем, який це зробив. І ми над цим працюємо, і на наступне засідання адмінкомісії будемо виносити цю справу », - каже Лілія Онищенко.

Як повідомив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, на розгляд адміністративної комісії необхідно винести протокол, який буде стосуватися двох осіб - того, хто надав дозвіл, і того, хто виконав ці роботи.

«Ми категорично проти таких" фантазій "в будівлях історичної спадщини. Реагувати будемо відповідно і згідно з чинним законодавством », - додав Андрій Москаленко.

У Львові пошкодили історичну будівлю
Оцініть статтю: 
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО