Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

«Львівгаз» перевірять після скарги пенсіонера про 117 тис. грн боргу

«Львівгаз» перевірять після скарги пенсіонера про 117 тис. грн боргу

Через це споживач у листопаді 2020 року написав нову скаргу до Нацкомісії, за підсумком її розгляду НКРЕКП ухвалила рішення про проведення виїзної перевірки львівської компанії.

Про конфлікт із «Львівгазом» другого скаржника – Н.І. Войціховської – інформації у відкритих джерелах наразі немає.

Нагадаємо, акціонерне товариство «Львівгаз» є природним монополістом у Львівській області та контролює понад 50% газопроводів. Воно належить до групи компаній, об’єднаних під брендом «Регіональна газова компанія» українського мільярдера Дмитра Фірташа.

Підприємство займається підключенням та відключенням природного газу різним споживачам, приймає показники лічильників, робить їхню повірку, забезпечує якість і тиск газу, реагує на аварійні виклики, усуває аварії тощо.

Раніше «Львівгаз» просив НКРЕКП підвищити йому тариф на доставку газу на 2021 рік вчетверо, проте комісія затвердила компанії тариф, у 1,7 раза вищий від чинного 2020 року.

Наприкінці 2019 року Антимонопольний комітет оштрафував «Львівгаз» на 13 млн грн через донарахування побутовим споживачам плати за газ, що була вищою за показники лічильників. Компанія відмовилася сплачувати штраф та подала до суду, наразі цю справу розглядають в апеляції.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО