Реєстрація    Увійти
Авторизація

У Львові на місці викрадених люків встановлюють нові – пластикові.

Упродовж січня цього року працівники підприємства «Львівводоканал» встановили 68 нових люків на каналізаційних та водопровідних колодязях. На проїжджій частині старі люки тріскають, виходять з ладу обойми колодязів, доводиться встановлювати нові чавунні кришки, які витримають навантаження транспорту. Натомість, у малолюдних місцях люки часто крадуть.

 

 

 

Прес-секретар «Львівводоканалу» Уляна Горбата розповіла, що у більшості випадків про викрадення люків повідомляють не одразу. «Найчастіше про те, що десь немає люка, повідомляють двірники, адже вони повз них проходять щодня. Стосовно тих, які вдалось заміти у січні цього року, то далеко не всі вони були викрадені. Багато виходять із ладу через те, що знаходяться на дорогах та в інших місцях, де вони експлуатуються щоденно. І саме там ми не можемо замінити іх на пластикові, бо ті не достатньо міцні».

 

Проте, як розповіла прес-секретар «Львівводоканалу», у парках, на газонах, в дворах та інших місцях, де люки не можуть бути пошкодженні так як на дорозі, вже ставлять пластикові. Таким чином намагаються «відівчити» львів’ян красти люки, адже знайти крадіїв за гарячими слідами - практично неможливо.

Оцініть статтю: 
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[