Реєстрація    Увійти
Авторизація

У Львові захопили ресторан "Мафія" (Відео)

У середу, 1 липня, близько 10 невідомих захопили ресторан «Мафія», що на проспекті Шевченка, 7 у центрі Львова. Інцидент трапився приблизно о 14:00. Чоловіки увірвалися всередину, виставили за двері охорону ресторану та заблокували роботу.

«Підійшов один від них, а решта заховалися за огорожу літнього майданчика. Я відчинив двері. А він мене штовхнув і каже: «Тихо, то свої». Решта швиденько «позалітали». Вони були одягнені в цивільну форму. Більше 10 людей. Усі молоді, спортсмени, такі квадратні», – зазначив охоронець приміщення від фірми «Аутпост» – Віктор.

Власниками підвального приміщення і 1 поверху, де знаходиться ресторан, є Ярослав Мізюк та Ірина Ільчишин, які теж прибули на місце.

«Тут була виставлена наша охорона «Аутпост». І в такий підступний спосіб силовим варіантом невідомі люди увірвалися всередину. Зараз двері заблоковані, замки змінені», – розповів один із власників приміщення Ярослав Мізюк.

Власники приміщення звинувачують директора ресторану «Мафія» Тетяну Яцину у рейдерському захопленні. Вона ж відмовляється від будь-яких коментарів та відвертає обличчя від камери.

Обидві сторони конфлікту викликали на місце події слідчо-оперативну групу міліції.

«В такій ситуації щось пояснювати дуже важко. У нас є договір оренди, який був укладений у 2013 році, але тут дуже багато нюансів. Не зійшлися на ціновому визначенні оренди і виник конфлікт. Справа знаходиться суді. Я не знаю чому відбулося силове захоплення», – прокоментував ситуацію адвокат Іван Мотринець, який представляє інтереси директора ресторану «Мафія» Тетяни Яцини.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[