Реєстрація    Увійти
Авторизація

Мера Львова облили водою на другий день Великодня (відео)

Андрія Садового, мера Львова, сьогодні облили водою центрі міста на щорічному традиційному Поливаному понеділку.

На відкритті свята водою облили не тільки мера Львова, але й усіх бажаючих, а також перехожих, які опинилися “в правильний час в правильному місці”.

Поливаний понеділок – вже щорічна традиція. Цього року для проведення весняного обливання на другий день після Свята Воскресіння на площі Ринок, центральній для міста Львова, встановили спецмайданчик.

 

Варто зауважити, що під час обговорення питання, яким чином проводити Поливаний понеділок, різні зацікавлені в проведенні масштабного свята люди зійшлися на думці, що варто локалізувати подію і провести її біля центральної Ратуші.

 

Традиція, за якою у Львові зустрічають другий день Великодня кожного року, стверджує, що у цей день потрібно облити водою всіх дівчат, аби вони швидше виходили заміж, а також просто на щастя. Поливаний понеділок уже втретє відбувається у Львові, Кампанія Культурне місто спільного із Львівводоканалом проводять його спільно, аби всі бажаючі могли дотриматись традицій, і при цьому не постраждали випадкові перехожі в інших частинах міста.

 

Оцініть статтю: 
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО