Реєстрація    Увійти
Авторизація

У Дрогобичі встановили рекорд України з наймасовішого виконання колядки

У неділю, 8 січня, у Дрогобичі на площі Ринок встановлено рекорд України з наймасовішого виконання коляди. «Нова радість стала» на центральній міській площі виконали одночасно 828 колядників. Про це повідомляє прес-служба Дрогобицької міської ради.

«Відому, мабуть, кожному коляду "Нова радість стала" разом виконали 828 осіб. Цей факт зафіксували представники Книги рекордів України, видавши відповідний Сертифікат про "Рекорд за наймасовіше виконання різдвяної коляди"», - йдеться у повідомленні на сайті Дрогобицької міськради.

Виконували різдвяну пісню учасники Зразкового ансамблю «Чарівна сопілка» ПДЮТ, відомий дует «Ярослав-На», міські чиновники на чолі з мером Дрогобича Тарасом Кучмою та мешканці міста.

Організатори акції – ГО «Місто», комунальне підприємство «Туристично-інформаційний центр Дрогобича» та ГО «Український молодіжний прорив».

За даними прес-служби Дрогобицької міської ради, це вже третій Сертифікат Національного реєстру рекордів України для Дрогобича. Перший зареєстровано у 2012 рорці за «Велику гаївку» із 5583 учасниками. Другий – у 2016 році отримали акробати Дрогобицької ДЮСШ – жіноча пара Олександра Табачинська та Юлія Пилип’як, виконавши єдиними в світі ризикований складний координаційний елемент – сальто з рук в руки в прямому положенні з обертом на 720 градусів.

Нагадаємо, 4 листопада минулого року на Львівщині був встановлений ще один рекорд України – у містечку Яворів розфарбували яворівськими візерунками стіну довжиною 154,4 метри.

 

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Блинчики на масленицу
Дата: 21.02.2020 08:07


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[