Реєстрація    Увійти
Авторизація

У Львові почали встановлювати нові експериментальні знаки(ВІДЕО)

 

На вулицях Львова почали з'являтися нові експериментальні дорожні знаки.

 

Як повідомляє кореспондент, уже сьогодні на вулиці Некрасова та на вулиці Зеленій можна побачити жовтий дорожній знак із зображенням дівчинки з льодяником.

 

Як розповів у коментарі 032.ua Констянтин Баранюк, головний спеціаліст управління транспорту Львівської міськради, цей знак свідчить про те, що тут діти часто переходять дорогу.

 

“Зараз районні адміністрації розігрують тендер на закупівлю нової партії дорожніх знаків і поступово будуть їх встановлювати. Планувалось, що їх мали встановити у вересні, але у зв'язку із деякими нюансами по тендерах, вони трохи не встигають їх поставити”, - повідомив Констянтин Баранюк.

 

Також він зазначив, що місця встановлення нових експериментальних знаків районні адміністрації погоджують на міській комісії з безпеки дорожнього руху.

 

Як виглядають експериментальні знаки на вулиці Некрасова та Зеленій, дивіться у нашому відео:

 

 

Нагадаємо, що 23 березня депутати Львівської міськради прийняли ухвалу "Про затвердження у м. Львові експериментальних дорожніх знаків" .

 

Відповідно до ухвали, у Львові з'являться такі дорожні знаки, як «Діти на переході», «Місце для паркування автомобілів батьків з дітьми», «Напрямок руху на велодоріжці», «Вид небезпеки», «Для електромобілів» та «Крім електромобілів». 

 

Додамо, що ці знаки є інформаційними і їх немає в жодному іншому місті України. 

 

А як Ви вважаєте, Львову потрібні такі експериментальні знаки?

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enterзагрузка...


вологість:

тиск:

вітер:


Актуальне відео
Армія України: Воля або смерть