Реєстрація    Увійти
Авторизація

Аншлаг у Львівському РАГСі: як пари з розмахом святкують День закоханих (Відео)

Аншлаг у Львівському РАГСі: як пари з розмахом святкують День закоханих (Відео)

Церемонії розписування відбуваються без пауз, одна за одною

Майже 170 наречених зареєструють сьогодні шлюб у Львові та області. У День Святого Валентина – в міському та районних центрах реєстрації актів громадянського стану – чималий наплив людей, які хочуть узаконити свої стосунки.

Церемонії відбуваються без пауз, одна за одною. Лише в центральному РАГСі сьогодні мають одружитися зо півсотні пар. Через свято – роботу продовжили до 24-ї години. Працівники РАГСу розповідають, що готувалися до масового візиту наречених – тож обіцяють зареєструвати усіх охочих.
"Сьогодні все по особливому. До 24 години двері львівського міського відділу РАГС відкриті для наших гостей та відвідувачів", – наголошує керівник Львівського відділу РАГС Зеновій Старостінський.

У День закоханих тут зустрічають із музикою – грає скрипаль, супровід влаштовують і діджеї та запрошені виконавці й танцюристи. Подружні пари зізнаються – чекали саме дату 14-го лютого, позаяк вірять у символізм та особливу силу свята.

"У нас вийшло це трошки випадково! Ми мали бути в січні, але думаємо, раз вже близько до дня Валентина, щоб (наречений – 5.UA) пам’ятав дату! Тепер точно не забуде, і я не буду засмучена", – зізнається наречена Наталя Лептач.

А хтось – укладає реєстрацію шлюбу повторно.

"В перший – це було очікувано, а тут, просто, як сніг на голову, як то кажуть!", – ділиться враженнями наречена Світлана Грачук.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Как достичь успеха
Дата: 19.10.2020 08:16


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО