Реєстрація    Увійти
Авторизація

Львівський бронетанковий завод представив новий БРЕМ “Зубр” (ВІДЕО)

Львівський бронетанковий завод представив новий БРЕМ “Зубр” (ВІДЕО)

ДП «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», розробило нову броньовану ремонтно-евакуаційну машину (БРЕМ) «Зубр».


Про це стало відомо під час святкування 75-річча з дня створення українського підприємства, яке відмічали 10 травня цього року.

«БРЕМ «Зубр» створений для технічного супроводження танкових підрозділів Збройних сил України», – повідомив головний інженер ЛБТЗ Герман Сметанін.

«Він розроблений ЛБТЗ у 2018 році. Наразі організовується проведення його визначальних відомчих випробувань. Можливо до кінця цього року його буде допущено в експлуатацію в ЗСУ», – розповів він.

Представник львівського заводу повідомив, що новий зразок створено на базі радянського танку Т-55. Також він може використовувати як основу ходову частину танка Т-54 або БТС-4 (радянський броньований тягач на базі середнього танка Т-44).

«Тобто база машини може використовуватися різна», – підкреслив Герман Сметанін.

За його словами, нова машина має 12-тонний кран-стрілу та 25-тонну тягову лебідку, що забезпечує евакуацію пошкодженої техніки з поля бою.

Варто додати, що на урочистих заходах у Львові був присутній і представник Центрального бронетанкового управління ЗС України полковник Олександр Гордієнко. Він спілкуючись з журналістами відмітив, що ремонтна техніка, яка створена колективом підприємства, така як нові БРЕМ «Лев» та «Зубр», є вкрай потрібною у військах.

Полковник Гордієнко висловив впевненість, що ці розробки, зокрема «Зубр», успішно пройдуть випробування та вже скоро опиняться на озброєнні військових частин.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Рахат-лукум за 15 минут
Дата: 02.04.2020 11:01


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[