Реєстрація    Увійти
Авторизація

Від приїзду Зеленського на шахту "Лісова" нічого не змінилося - гірники перекрили трасу Львів-Рава-Руська

Від приїзду Зеленського на шахту "Лісова" нічого не змінилося - гірники перекрили трасу Львів-Рава-Руська

Від приїзду президента Володимира Зеленського на шахту "Лісова" у Львівській області нічого не змінилося: заборгованість тільки зростає, а вугілля лежить на складах.

Про це розповів гірник шахти "Лісова" Олег Стельмах, який разом з шахтарями з шістьох шахт Львівської області перекрили рух трасою Львів-Рава-Руська з вимогою сплатити заборгованість по зарплаті. Повідомила кореспондент "Прямого" Ольга Зеліско.

"Ми 15 хвилин перекриваємо повністю трасу і 5 хвилин пропускаємо. Позачергово пропускаються з маленькими дітьми та екстрені служби. Плануємо бути до кінця дня", - сказав Стельмах.

Він зазначив, що коли президент Володимир Зеленський приїздив на шахту "Лісова" після загибелі двох гірників, то він обіцяв врегулювати питання виплати заробітної плати, але досі цього не зробив.

"Ми бачимо, що станом на сьогоднішній день зрушень немає взагалі ніяких. Від його приїзду нічого не змінилося. Заборгованість тільки зростає. Не тільки заборгованість зростає, а вугілля лежить на складах. Тобто збуту немає. Відповідно, коли немає збуту - немає реалізації і немає коштів. Ситуація загострюється ще більше, бо зараз спека. Вугілля не може довго лежати довгий час на складах. І воно має властивість самозагорятися і втрачати свою якість. Результату від його приїзду і засідання РНБО ніякого", - розповів Стельмах.

Щодо участі в засіданні РНБО, Стельмах зазначив, що коли Зеленський був на шахті, то було озвучено прохання, щоб залучити, запросити і дати можливість бути присутніми на цьому засіданні керівникам профспілок.

"Але засідання відбулося, а шахтарів ніхто не запрошував. Навіть у Києві голів профспілок не запрошували і не допустили. Також не допускали і народних депутатів від округу компетентних в цій галузі. Питання обговорювалося, але результат, як ми бачимо, ніякий. Лише, якщо не помиляюся, дали їм два тижні часу на те, щоб питання з'ясувати. Час іде, а нічого не вирішується в принципі. Питання взагалі безрезультатне", - додав Стельмах.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО