Реєстрація    Увійти
Авторизація

Львівські ресторатори записали відеозвернення до уряду без штанів

Львівські ресторатори записали відеозвернення до уряду без штанів

Львівські ресторатори просять Кабмін скасувати карантин вихідного дня, натомість посилити контроль за дотриманням протиепідеміологічних вимог. Відеозвернення, яке записали на площі Ринок, підприємці оприлюднили 18 листопада.


У відеозверненні взяли участь засновники «Холдингу емоцій !Fest» Андрій Худо та Юрко Назарук, співвласник Театру пива «Правда» Юрій Заставний, власник мережі «Майстерня карамелі» та ресторану Tante Sophie Андрій Дзюбан, власник кав'ярень «Світ кави» Маркіян Бедрій та засновник низки львівських ресторанів Вардкес Арзуманян.

«У час, коли наші простори обладнані всім необхідним, щоб бути безпечними, тисячі людей перебувають у метро, маршрутках, супермаркетах та, зрештою, просто на вулицях без дотримання карантинних вимог і жодного контролю. І в той час, коли інші країни пропонують реальні плани боротьби з епідемією та роблять реальні кроки, наш уряд вводить карантин вихідного дня, котрий нічого не змінить, лиш уб’є наш бізнес, який ми робили десятиліттями, і вижене тисячі наших людей на вулиці без засобів на прожиття і лікування», – сказав Андрій Дзюбан.

Ресторатори пропонують скасувати карантин вихідного дня, натомість почати реально, а не показово контролювати виконання безпекових вимог, зокрема дотримання дистанції, носіння масок та кількість пасажирів у транспорті.

«Ми перші закриємось, як тільки знатимемо, що говорити нашим працівникам. Краще закритися зараз, щоб знову відкритися на свята, бо у Львові Різдво не зупинить жоден карантин», – говорить у відеозверненні Юрій Заставний.

Підприємці кажуть, що згодні на повний локдаун, під час якого заборонять роботу всім установам на два-три тижні. Наприкінці відео ресторатори з’являються у кадрі без штанів.

«Ви вже залишили нас без штанів. Ми не дамо цього зробити з тисячами наших людей», – підсумували у відео ресторатори.

Нагадаємо, з 14 листопада Кабмін запровадив карантин вихідного дня, під час якого у суботу та неділю заборонена робота ТРЦ та закладів культури, а ресторани і кафе можуть працювати на доставку чи винос. Аби обійти рішення уряду, львівська мерія оголосила у Львові суботу та неділю робочими днями, а всі складені під час вихідних протоколи на підприємців оскаржуватиме в суді.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Сила женщины в семье
Дата: 28.11.2020 11:26


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО