Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

Локдаун у Львові. Як минув перший день посиленого карантину

Локдаун у Львові. Як минув перший день посиленого карантину

Від 19 березня і до 28 березня у Львові діятиме посилений карантин. У місті заборонили роботу ресторанів, великих торговельних центрів та закладів культури.

Незважаючи на посилений карантин, до Львова приїжджають туристи. Ілона Козловська приїхала до міста із Вінниці. Жінка каже, що в місті не вперше та дуже любить його. Однак зараз посилений карантин створює для неї незручності.


"Ми приїхали у Львів, хотіли зайти у кав'ярню, посидіти, у нас є улюблені кав'ярні. Проте ми це не можемо зробити. Нам не зручно, бо ми не можемо зайти в музеї. Але на сьогоднішній момент ми маємо те, що маємо", — каже Ілона Козловська.

Віднині у місті закриті музеї, театри та кінотеатри. Кафе та ресторани можуть працювати лише на виніс. У такому форматі працюватимуть заклади ресторатора Марка Зархіна. Він розповідає, через те, що про посилений карантин попередили за день — доведеться списати багато товару.

"Наслідки будуть дуже серйозні, бо треба якісь компенсації людям виплатити, треба товар списати. Не знаємо на скільки зачинимось і що говорити людям, яким нема на що жити. Важко, дуже складно це буде, але ми з іншого боку розуміємо, що захворюваність страшна", — каже Марк Зархін.

Працювати зараз можуть ринки, аптеки, ветаптеки, крамниці побутової хімії, квіткові та продуктові магазини.

"Дотримуємося карантину, більш жорсткого. По 2-3 людини знаходиться в магазині в масках, температурний режим, прибирання... все як має бути", — каже директорка магазину Вікторія Савара.

Центри надання адміністративних послуг почали працювати за попереднім записом.

"Людина приходить у ЦНАП у визначений день та час. Проходить в зал, дезінфікує руки обов'язково. Потім йде до свого адміністратора – подає документи. Ми її інформуємо, коли буде результат. Якщо потрібно забрати документи – ми вводимо запис", — каже директорка міського департаменту адміністративних послуг Валентина Бартошик.

Також через посилений карантин на канікули відправили початкову школу. Садочки – працюють.

"Ми зробили все для того, аби врахувати всі зауваження, які могли би бути з точки зору ефективності і впровадити ці обмеження, які дадуть справді ефект по кількості комунікацій. Ми до всіх звертаємося, щоб вихідні провели вдома", — каже перший заступник міського голови Андрій Москаленко.

За дотриманням карантину слідкуватимуть поліцейські та моніторингові групи.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО