Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

У Львові місцевий депутат їхала "зайцем" у транспорті (відео)

У Львові місцевий депутат їхала "зайцем" у транспорті (відео)

Депутат під час розмови з контролерами, запевняє компанія-перевізник, "поводилася зверхньо" і загрожувала зв'язками в міськраді.

У Львові місцевий депутат від " ЄС " Ольга Посіпанко намагалася проїхати в тролейбусі без квитка.Інцидент стався в тролейбусі №29. У момент, коли в тролейбус зайшли контролери, Посипанко спробувала придбати квиток, але контролери зафіксували безквитковий проїзд пасажирки і оштрафували її на 140 грн.

У місцевому підприємстві-перевізнику "Львівелектротранс" підтвердили інформацію про штраф депутата. За словами бригадира відділу Служби контролю Андрія Фока, інцидент стався 6 квітня близько 16:30.

Він розповів, що контролери виявили пасажирку, яка намагалася придбати проїзний квиток під час перевірки, пояснюючи це тим, що розмовляла по телефону і не могла придбати квиток раніше.

"При контролі поводилася дещо зверхньо, посилаючись на різні знайомства з посадовими особами в міській раді. Своє посвідчення показувала нечітко, потім по фото встановили, що це дійсно депутат міської ради", — каже Фок, додаючи, що штраф у 140 гривень Посіпанко сплатила на місці.

Крім того, судячи з відеозапису, депутат їхала в транспорті з опущеною на підборіддя маскою, що заборонено під час карантинних обмежень.

У свою чергу, на своїй сторінці в Facebook Посіпанко написала, що квиток у неї був.

"Квиток придбано та закомпостовано о 15: 03. О 15: 04 я вже говорила по телефону. Це все видно на скріншотах. Далі переді мною встала контролер і попросила пред'явити документ на право проїзду. Це сталося о 15: 14", — написала депутат.

За її словами, вона пред'явила квиток, контролер подякувала, але відразу повернулася і попросила ще зробити це ще раз.

"Вона оголосила, що я порушила правила проїзду, мовляв, закомпостували квиток в той час, як вони заходили в салон. Контролер посилалася на камеру, на якій розміщувався секундомір", — говорить Посіпанко, додавши, що її правоту підтримав сторонній пасажир.

Депутат каже, після цього почала відбуватися "абсолютна деструкція, спровокована контролерами".

"Ми вийшли на кінцевій зупинці. Контролери викликали поліцію. Молода людина з нашивкою поліції відмовилася показувати своє посвідчення особи до того моменту, поки я не оплачу штраф", — заявила Посіпанко.

Жінка написала, що "не маючи ні фізичних сил, ні часу під стрімким натиском цих осіб і погрозами опинитися у відділенні, сплатила штраф". Крім того, вона напише звернення до "Львівелектротрансу" з приводу діяльності контролерів.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО