Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

У центрі Львова люди живуть у будинку, який перебуває на межі обвалу (відео)

У центрі Львова люди живуть у будинку, який перебуває на межі обвалу (відео)

Балкон багатоповерхівки перебуває в аварійному стані. А через просідання, тріщини на стінах будинку збільшуються щодня.

Мешканці багатоповерхівки на проспекті Свободи, 47 та 49 мають спільне подвір’я і щоранку, виходячи на балкон сподіваються, що він під їхніми ногами не обвалиться. Конструкція будинку вже багато років перебуває в аварійному стані й вже має чималий нахил до низу. Через повільне просідання, на стінах збільшуються тріщини.


Світлана знає це не з чуток: живе тут уже 20 років. З її квартири можна вийти тільки через цю лоджію. Каже, ситуація давно була критичною, а після снігопадів стала ще гіршою.

- Все нам порвало, порвало всі дроти, що ми білизну вішали, дах той зламало, коли все падало. Виноград тут ріс вже на той будинок, знаєте, перекинувся. Тут все зірвалося, тут зривалося з таким грохотом, що я на ті звуки кожен раз виходила й думала, чи вже зруйнувався наш будинок чи ні, - бідкається мешканка будинку Світлана Ґанюк.

Мешканці будинку запевняють: стіна почала тріскатися, а балкон просідати кілька десятиліть тому, коли затопило підвал. Додають, що тоді була проблема з каналізаційним колектором. Згодом комунальники її усунули, але вода встигла підмити фундамент будівлі.

- З тих пір почало ще гірше, й почало так, що в пані Світлани там вже певно підлога перекособочилася, двері не зачиняються і пічка вниз поїхала. Обіяцяли, минулого року приходила комісія приходила й сказали, що ця прибудова через зиму не перезимує. Підперли одним кілочком дерев’яним. Що таке один дерев’яний кілочок, це нічого, це ж смішно просто, - розмовідає ще одна мешканка будинку Галина Котович.

Керівництво Галицької райадміністрації задля проведення необхідного ремонту будинку винесли це питання розгляд комісії ТЕБ і НС, аби посадовці з резервного фонду виділили кошти на проведення робіт.

- Сьогодні це засідання відбулося, тому є зрушення. Я думаю, що у найближчим часом, ну там не питання тільки в балконі, там питання в двірному пройомі при вході в підвал і загалом в укріпленні стін, - повідомив голова Галицької райадміністрації Андрій Зозуля.

Тож тут пообіцяли встановити металеві обойми, що мають стабілізувати конструкцію. Попередня вартість робіт, за підрахунками фахівців з Галицької райадміністрації, складає орієнтовно 300 тисяч гривень. Тепер лише залишилося чекати, коли на це виділять кошти. Тоді впродовж місяця зможуть укріпити стіни та вивести будинок з аварійного стану.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО