Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

У Львові працівники екстреної медичної допомоги вийшли на акцію протесту ( ВІДЕО)

У Львові працівники екстреної медичної допомоги вийшли на акцію протесту ( ВІДЕО)

Працівники екстреної медичної допомоги вийшли під стіни Львівської обласної ради. Вони протестують проти скасування конкурсу на посаду керівника цієї служби. Про це повідомила кореспондентка Суспільного з місця події.

Спочатку вимога до кандидатів на посаду керівника Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф була не менше 7 років стажу на керівних посадах. Потім конкурсна комісія змінила це рішення – кандидат повинен був мати не менше 3 років стажу. Таким чином, на конкурс зміг податися Андрій Васько, який зараз виконує обов’язки керівника. Та зараз конкурс скасували.


“На жаль, деякі речі є буквою закону і вони не можуть бути змінені. Та все ж, якщо ми говоримо про нову систему менеджменту в державі закладами охорони здоров’я, то умови все ж повинні бути більш демократичні”, — каже Андрій Васько.

Працівники екстреної медичної допомоги вирішили підтримати керівника.

“Весь колектив нашої обласної організації висловлює підтримку нашому в.о генерального директора. Створені, на мій погляд, зовсім нездорові умови під час конкурсу, що людина має мати не менше 7 років стажу. Чому людина, яка виконує свою роботу, має таку підтримку колективу, їй спеціально ставлять палки в колеса, щоб вона далі не могла виконувати свою роботу. Я цього не розумію і колектив не розуміє”, — каже лікар Ігор Тарнавчик.

На протест вийшла медична сестра Людмила Терлецька.

“Ми підтримуємо свого начальника. Якщо він зумів організувати роботу у пандемію, зорганізувати бригади, видати нову форму, якщо він міг закупити нові машини, то чому він не може стати начальником”, — каже медпрацівниця.

До протестувальників вийшов начальник управління майном спільної власності Львівської облради Сергій Івах. Він розповів, що хоч конкурсна комісія і проголосувала за те, що управлінський стаж має бути 3 роки, та відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я — 7 років. Через це скасували конкурс.

“Перед тим як ми почали проводити конкурс, ми звернулися до департаменту охорони здоров’я, щоб вони подали свої рекомендації щодо умов. У цьому документі чітко вказано, що людина, яка може обіймати цю посаду, повинна мати не менше 7 років управлінського стажу. От скажіть, я повинен порушити це? Ми зробимо звернення на голову обласної ради, обласної адміністрації, ми всюди розішлемо листи для того, щоб вони чітко сказали: так 7 років чи 3”, — каже Сергій Івах.

Це питання додатково вивчатиме спеціальна депутатська комісія. Доти виконувати обов’язки директора центру екстреної медичної допомоги буде Андрій Васько. Окрім того, обласна адміністрація скерує звернення до Міністерства охорони здоров’я з проханням змінити кваліфікаційні вимоги на конкурс керівників комунальних закладів охорони здоров’я.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО