Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

Нардеп з Львівщини накинувся на журналіста через зауваження дружині. Відео

Нардеп з Львівщини накинувся на журналіста через зауваження дружині. Відео

Блогери проєкту “Зупини лося” під Верховною радою зробили зауваження жінці народного депутата Юрія Камельчука, яка припаркувалася з порушенням ПДР. Через деякий час до них прийшов сам нардеп та почав захищати свою дружину.

Відео інциденту опублікував YouTube-проєкт “Зупини Лося“, команда якого і стала учасником сварки із депутатом Верховної Ради.


У кадр активістів потрапив автомобіль, який припаркувався відразу під знаком “Зупинка заборонена”. За кермом була жінка, пізніше виявилось, що це дружина народного депутата Юрія Камельчука.

Ведучий програми також вказав на те, що машина стоїть в зоні зупинки громадського транспорту, що також заборонено ПДР. Замість того щоб від’їхати та припаркувати авто в іншому місці, жінка-водій почала телефонувати.

За деякий час до машини та знімальної групи підбіг Камельчук. Він заявив, що жодного порушення немає, оскільки це було зроблено в “службових потребах”, і взагалі “будь-який автомобіль має право паркуватися де завгодно на дві хвилини”.

Нардеп сказав, що по телефону чув, що його дружині нібито хамили.

Згодом нардеп від “Слуги народу” прокоментував скандал на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаймо, що Камельчук “відмітився” своїми гучними заявами про те, що вакцинація – це спосіб створення додаткових штучних кордонів та привід підкорити непідкорених.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО