Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

Цілковите перевтілення: у Малоголосківському парку (відео)

Цілковите перевтілення: у Малоголосківському парку  (відео)

Нині у Малоголосківському парку працівники компанії «Lev Development» завершують покіс трави та прибирання сміття, що утворилося від руїн.

Не покладаючи рук: працівники компанії «Lev Development» продовжують очищати території Малоголосківського парку. Нині тут завершують покіс трави та прибирають сміття, що утворилося від руїн.


Продовжуємо облаштування екостежок, присипаємо опилками, які ми дрібнили, і гілками. Також збираємо в другій частині парку бої, цеглу. Кожного тижня ми прибираємо і завжди якесь нове сміття з’являється, бо ходять на пікнік, чи відпочити і хтось сміття в урну кидає, а хтось залишає на місці. А ми прибираємо, - розповів керівник управлінської компанії «Lev Development», Богдан Сороковий.

Мало не щодня працівники парку завзято гарують. Кажуть, ніщо не тішить так, як гарний результат та вдячність відвідувачів.

Люди дякують, вже є вигляд. Годі було пройти тут, ми як починали, то тут було страшне, думав, за що братися, а зараз подивіться, роботу видно, - зазначив працівник парку Мирон.

Відвідувачі можуть зараз собі гуляти, що і роблять. Гуляють, відпочивають з дітками малими, песиками, - додав керівник управлінської компанії «Lev Development», Богдан Сороковий.

Додамо, що невдовзі містяни зможуть побачити у парку кілька нових витворів Антона Лубія. Решту скульптур, нові лавки та дерева тут облаштують вже до кінця цього літа.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО