Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

На фінішній прямій: незабаром вулицю Пекарську відкриють для проїзду (відео)

На фінішній прямій: незабаром вулицю Пекарську відкриють для проїзду (відео)

У Львові тривають останні роботи з капітального оновлення вулиці Пекарської. Наразі майстри працюють над мощенням дорожнього полотна на ділянці від вулиці Тершаковців до Шімзерів.

Зроблено на 90% хідники, тротуари тобто, зроблені парковки для автомобілів. + Також зроблені велодоріжки, велосмуги, відмежовані поребриком, ну й інтенсивно проводяться роботи по мощенню, - повідомляє керівник реалізації проєкту по вулиці Пекарській Михайло Василишин.

Тут уже замінили всі комунікації, зокрема водопровід та каналізацію, теплотраси і газові мережі. Проект реконструкції вулиці передбачає створення необхідних умов для зручного пересування маломобільних категорій населення, а також облаштування благоустрою навколо. Зокрема тут планують висадити півсотні дерев.

Будуть ще навіть біля медичного університету зроблені відпочинкові зони, де люди зможуть спочити на лавочках, погомоніти між собою, такі елементи соціалайзингу, і питний фонтан, - зазначає директор ЛКП "Інститут просторового розвитку" Олег Шмід.

Також після ремонту вулиця значно розшириться.

Дивіться яка була ситуація раніше, через запарковані автомобілі машини їхали в 1 ряд, ви ж пам'ятаєте ніхто нікого не обганяв, не можна було на Пекарській обігнати машину, тому що немає місця.

Зараз можна, тому що дорога є настільки широка що при аварії машини зможуть проїхати по велодоріжці, - додає Олег Шмід.

Крім того, Пекарську планують звільнити від МАФів.

Якщо власники тих МАФів не зроблять це самостійно до кінця тижня, ми будемо змушені зробити це примусово, колись коли Пекарська фактично була напрямком на них ніхто уваги не звертав. Коли сьогодні фактично збудований будинок, є дорога а на хіднику стоїть 3 спарених МАФи це недопустимо, - сказав міський голова Андрій Садовий.

Відкрити вулицю для проїзду транспорту мають до 1 вересня.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО