Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

У Львові виступить американський джазмен Грегорі Бойд

У Львові виступить американський джазмен Грегорі Бойд

5 вересня о 19:00 у Митрополичих садах відбудеться єдиний концерт американського джазмена Грегорі Бойда з програмою «Джаз з Нового Орлеану».

Цим концертом «BIGSHOW Agency» закриває сезон магічних концертів у Митрополичих садах, повідомили у компанії.

Грегорі Бойд (Gregory Boyd) – американський вокаліст. Він виконує авторські хіти, написані в кращих традиціях афро-американського джазу, фанку, блюзу та соулу і класику американського джазу.

«Його голос підкорює глядача з першої ноти харизмою Кеба Келоувея, душевністю Ела Гріна і мелодійністю Джиммі Хендрікса. Його концерти – це в першу чергу живе спілкування з глядачами, запрошення кожного з них стати співавтором його музики і проспівати душевні пісні всім залом. Щира, пряна і тягуча виконавська манера, віртуозна вокальна техніка і неосяжна харизма – все це про нього», - зазначають організатори.

Разом з найяскравішими музикантами джазової сцени Східної Європи, лідерами проєкту Shockolad Ігорем Гнидином та Анастасією Літвінюк, незмінним басистом Андрієм Коханом та запрошеним спеціально до проекту молодим амбітним імпровізатором Тарасом Кушніруком Грегорі Бойд зіграє спеціальну програму з джазових стандартів із Нового Орлеану та авторських драйвових грувових пісень.

«Це буде незабутній концерт з потужною енергетикою та новоорлеанською атмосферою! Найкращі люди з легендарною музикою в атмосферному мальовничому місці з гарним краєвидом на центральну давню історичну частину міста Львова.

Запрошуємо вас і ваших друзів, приходьте як самі, так і компаніями, щоби провести разом незабутній вечір! Чекаємо на зустріч з вами!», - запрошують організатори.

Концерт відбуватиметься в рамках проєкту «Україна 30» – це унікальна серія концертів до 30-річчя Незалежності України, які розкривають всю різномастість форм та жанрів музичної душі України (від етнічної музики до класики).

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО