Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

На Львівщині п'ять лікарень на 100% заповнені хворими на коронавірус

На Львівщині п'ять лікарень на 100% заповнені хворими на коронавірус

П'ять медзакладів Львівщини, де лікують пацієнтів із коронавірусною хворобою, повністю заповнені. Це Львівська обласна інфекційна лікарня, Рудківська, Перемишлянська, Кам’янка-Бузька та Буська районні лікарні. Про це повідомив директор обласного департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.

Один з опорних ковідних медичних закладів області — лікарня у Буську. Там можуть розмістити 80 хворих на COVID-19. Проте зараз у лікарні 95 пацієнтів. Частина з них перебуває на інтенсивній терапії. Більшості — необхідний кисень.

"У період з 13 жовтня по сьогодні у нас поступило 217 хворих, 114 хворих вже виписано. З них 10 померло. Важко працювати, тому що хворі поступають, переважно 90% невакциновані. Тільки 8 – 10%, які мають по одній дозі вакцини, двоє-троє хворих з двома дозами вакцини, але вони легше переносять коронавірус", — каже медичний директор Буської лікарні Мар'ян Запоточний.

Ще один медзаклад, де лікують хворих на коронавірус, Львівська обласна інфекційна лікарня. Вона розрахована на 230 людей. Зараз там на 13 хворих більше.

"Лікарі працюють в спеціальних захисних костюмах. Важко дихати, важко здійснювати і інші маніпуляції, але іншого виходу немає. У лікарні ми маємо 230 ліжок, але враховуючи те, що все ж таки є звернення і окремих людей, і лікувальних установ з проханнями про госпіталізацію хворих, ми доставили додаткові ліжка. Їх доставили у пристосованих приміщеннях", — каже директор Львівської обласної інфекційної лікарні Сергій Федоренко.

За словами директора обласного департаменту охорони здоров’я Ореста Чемериса, хворих на коронавірус госпіталізують у заклади за територіальним принципом.

"Це не означає, що ми припинили госпіталізацію. Всеодно відбувається рух пацієнтів. Є пацієнти, які виписуються на амбулаторне лікування, відповідно ті заклади в міру виписки приймають нових пацієнтів", — сказав Орест Чемерис.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО