Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

Студенти Львівської політехніки розробляють додаток для медиків (ВІДЕО)

Студенти Львівської політехніки розробляють додаток для медиків (ВІДЕО)

Студенти Львівської політехніки розробляють навчальний додаток для медиків.

Про це повідомила студентка Марія Марців.


Попередньо планують створити віртуальне середовище, в якому майбутній лікар зможе побувати на справжній операції. Для цього потрібні окуляри віртуальної реальності та викладач, який коментуватиме кожну дію хірурга.
На думку студентів політехніки такий додаток з повним оглядом операційної зможе покращити навчальний процес у їхніх колег-медиків.

Другокурсники Львівської політехніки розробляють додаток, за допомогою якого студенти-медики зможуть спостерігати за операцією у віртуальній реальності.

“Планували так, що студенти зможуть самі проводити операцію. В нас вже були навіть перші етапи в розробці, але після консультації ми зрозуміти, що це не є настільки важливо. Все ж таки зараз в першу чергу потрібно саме реалізувати вживу відеоуроки операцій”, — каже Марія Марців.

Для такого навчання потрібні спеціальні окуляри віртуальної реальності. Аби здешевити проєкт, студенти політехніки працюють над тим, чим їх замінити.

“Вони зможуть бачити перебіг операції. Вони зможуть майже вживу перебувати в 360-градусному відео. Крім того, вони зможуть переглядати це відео разом із своїм професором, іншими студентами, ділитись своїми думками. Професор зможе пояснювати хід операції для них”, — каже студент Львівської політехніки Олександр Барило.

Студенти Львівської політехніки розробляють додаток для медиків (ВІДЕО)

Назар Калинович – хірург у 8-й міській клінічній лікарні. Він допомагає студентам розробляти додаток для майбутніх медиків.

“Особливо в час пандемії це дуже корисно. Найважливіше в наших операціях — це є нюанси, це деталізація. Ось таке завдання ми і ставимо перед собою. Не просто відзняти, що ми робимо операцію, там є три кроки і на тому все. А ми хочемо максимально деталізувати хід кожної операції для того, щоб вона була максимально зрозуміла і студент зумів отримати всі відповіді на запитання після перегляду наших тих навчальних матеріалів”, — каже Назар Калинович.

Також лікар викладає у медичному університеті.

“В навчальному процесі, в роботі зі студентами для того, щоб максимально якісно подати матеріал, для того щоби студенти краще його засвоїли, я використовую записи власних операцій. Під час трансляції я пояснюю, розказую нюанси: чому це важливо, і чому зробити треба саме так. Я думаю, що це набагато краще для студентів для освоєння тематичного матеріалу, який виділений під окреме заняття”, — додає Назар Калинович.

За словами розробників, додаток запрацює приблизно через два роки.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"