Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
Реєстрація    Увійти
Авторизація

Порятунок з-під завалів: у Львові провели тренування для рятувальників

Порятунок з-під завалів: у Львові провели тренування для рятувальників

Рятувальники у Львові відпрацювали навички ліквідації наслідків влучання ворожих ракет в адміністративну та виробничу будівлі.

Як повідомили в обласному управлінні ДСНС, перший етап навчань – ліквідація умовної пожежі та порятунок людей з верхніх поверхів будівлі, які не змогли її самостійно покинути. Тож вогнеборці в засобах індивідуального захисту органів дихання проводили евакуацію постраждалих. Також провели спуск потерпілого із будівлі із травмою хребта за допомогою альпіністського спорядження. Наступним етапом навчань були пошуково-рятувальні роботи внаслідок обвалу будівлі.

Рятувальники за допомогою безпілотного літального апарату обстежили місце. А до пошуків потерпілих залучили і кінологічне відділення. Усіх потерпілих знайшли, за допомогою спеціального аварійно-рятувального обладнання вивільнили та передали медикам. ДСНСівці проводять такі заходи регулярно, адже певні: практичні відпрацювання дадуть змогу підвищити професіоналізм та в будь-якій надзвичайній ситуації діяти чітко та злагоджено.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"