Реєстрація    Увійти
Авторизація

У Львові почастішали спроби автопідстав (фото, відео)

У Львові почастішали спроби автопідстав (фото, відео)


Активісти інформаційної групи "Варта 1" повідомляють про те, що у Львові останнім часом активізувались так звані "автопідставщики". Будьте дуже уважні за кермом, обовязково використовуйте автореєстратори. Якщо вже і стали учасником ДТП, не ведіться на провокації злочинців, відразу викликайте ДАІ.

Перший випадок трапився на вулиці Науковій.
Нападники:
- Hyundai SantaFE, держ. номер: ВС7477СВ(важко прочитати на відео, але я думаю що не помилився)передивися відео, 2011 модельний рік, білий колір;
- Hyundai IX35, держ. номер ВС6293ЕС, 2013 модельний рік, сірий колір.
Значить їду я по вул. Науковій в сторону Стрийської. Там 3 полоси в одну сторону. Їду я в крайній лівій полосі. Переді мною їде Mercedes-Benz Vito чорного кольору, який збирається повертати наліво. Я включив правий поворотник та чекав, поки проїдуть машини, які рухаються в попутному напрямку в середній полосі. Один з нападників рухався в крайній правій полосі на білому Hyundai SantaFe. Я його бачив(тому що в мене широкообзорне дзеркало).
Пропустивши автомобілі, які рухались в середній полосі я почав перестроюватись. І тут бачу, як з правого ряду в лівий з різким прискоренням перестроюється біле SantaFe. На відео видно, що я вильнув і лишився між полосами на роздільній полосі. Але я його не вдарив, бо вчасно вивернув.
Коли напад не вдався, водій білого SantaFe почав мене доганяти. Зрівнявшись зі мною він відкрив вікно і почав махати руками і щось кричати. Я не зупинявся. І тут бачу, як нападник прискорився, зробивши вікно між нашими машинами. В той момент мене різко і нагло підрізає Hyundai IX35 сірого кольору.
Я їх пустив вперед від гріха подальше. Більше спроб нападу не було.
Тарас ‪#‎Flashtarik‬
Другий випадок: на Сихові їздить Ауді А6 або 100 темного кольору і підставляється під удар кілька випадків 10 хв тому було на вул.Г.Хоткевича.
Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
НОВИНИ УКРАЇНИ


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО
 
[