Відео > Спортсмени-екстремали провели у Львові патріотичний флешмоб (відео)

Спортсмени-екстремали провели у Львові патріотичний флешмоб (відео)


5 липня, 12:28.

Сьогодні, 5 липня, у Львові флешмобом «Україна єдина» розпочався фестиваль екстремальних вуличних видів спорту «Yarych STRЕET FЕST».

Вдень кілька сотень спортсменів, що приїхали на фестиваль з усіх регіонів України та країн-сусудів, зібралися на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченкові на проспекті Свободи, аби взяти участь у флешмобі. Це були шанувальники стрітболу, стронґмену, східних бойових мистецтв та прихильники активних видів спорту, зокрема вуличних, і здорового способу життя.

 

«В нас зареєстровано 123 команди з усіх куточків України та закордоння. Всі вони перебувають зараз тут перед пам’ятником і формують собою карту незалежної України», – розповів ведучий фестивалю «Yarych STRЕET FЕST» Сашко.

Учасники флешмоб вишикувалися в вигляді мапи нашої держави, а потім простягли догори руки з папірцями синього і жовтого кольорів та кілька разів вигукнули «Україна – єдина!».

 

«Багато представників інших міст своїми діями показали, що Україна дійсно єдина, незламна країна, що все в нас буде добре в державі», – поділився думкою учасник фестивалю екстремальних вуличних видів спорту Тарас.

Опісля складання мапи України учасники зробили на пам'ять кілька знімок та рушили по локаціях  фестивалю, де незабаром розпочались змагання з різних видів спорту.

 


Повернутися назад